Aliance Passion Mercs se znovu chystá do boje

Tentokrát se jedná o ruskou Starcraft 2 týmovou Ligu (RSTL), jejíž zástupci si výkonů aliance všimli a pozvali ji do první ligy své soutěže.

Passion Mercs

Passion Mercs FOTO: Passion Mercs

Liga, jejíž první sezona se konala již v roce 2013, má dlouhou tradici a většinou i kvalitní hráčské obsazení. V minulé sezoně se ve finále střetly celky True eSport a Euronics Gaming, ve kterých v té době působili mimo jiné polští zergové Elazer (semifinalista WCS) a Nerchio (9.-12. místo WCS). V historických záznamech ligy je i výrazná česká stopa v 6. sezoně, ve které dokázala eSuba vyhrát druhou ligu. Passion Mercs, kteří jsou opět jediným českým týmem v turnaji, by rádi přidali k této stopě další, tentokrát prvoligovou. Budou ale mít před sebou nelehkou úlohu, pokud chtějí pomýšlet na medailovou pozici.

O vyjádření k této soutěži a k působení v Passion Mercs jsme tentokrát požádali zergského hráče Pavla NoLimit Kubu, služebně nejmladšího člena týmu.

Nolimit

Jsem velice rád, že můžu být členem tak výborné party lidí a zároveň mě těší, že i v současném stavu naší scény je komunita schopná postavit takovouto sestavu. Keiras a Markus jsou výborní manažeři, kteří se o nás perfektně starají. V RSTL bych rád dosáhl top3, skill na to máme. I přes negativní ohlasy z jiných českých týmů upřímně doufám, že nás komunita podpoří jak v RSTL, WTSL7 a případně dalších ligách, kterých se budeme účastnit. Já sám se osobně těším na další zápasy a zážitky s klukama z PM.

Zápasy budou stejně jako ve Wardi TLS7 streamovány. Těšit se můžete minimálně na 9 zápasů v základních skupinách, které budou obvykle hrány v pondělní večer. První zápas je již následující pondělí 20. 2. 2017 od 19:00.

Soupisku, plánované zápasy a streamy lze najít na webu soutěže.

V den zápasu bude oznámen konkrétní čas a odkaz na stream také na facebookových stránkách československé StarCraft komunity.  

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aliance Passion Mercs se znovu chystá do boje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.