Aliance Passion Mercs se znovu chystá do boje

Tentokrát se jedná o ruskou Starcraft 2 týmovou Ligu (RSTL), jejíž zástupci si výkonů aliance všimli a pozvali ji do první ligy své soutěže.

Passion Mercs

Passion Mercs FOTO: Passion Mercs

Liga, jejíž první sezona se konala již v roce 2013, má dlouhou tradici a většinou i kvalitní hráčské obsazení. V minulé sezoně se ve finále střetly celky True eSport a Euronics Gaming, ve kterých v té době působili mimo jiné polští zergové Elazer (semifinalista WCS) a Nerchio (9.-12. místo WCS). V historických záznamech ligy je i výrazná česká stopa v 6. sezoně, ve které dokázala eSuba vyhrát druhou ligu. Passion Mercs, kteří jsou opět jediným českým týmem v turnaji, by rádi přidali k této stopě další, tentokrát prvoligovou. Budou ale mít před sebou nelehkou úlohu, pokud chtějí pomýšlet na medailovou pozici.

O vyjádření k této soutěži a k působení v Passion Mercs jsme tentokrát požádali zergského hráče Pavla NoLimit Kubu, služebně nejmladšího člena týmu.

Nolimit

Jsem velice rád, že můžu být členem tak výborné party lidí a zároveň mě těší, že i v současném stavu naší scény je komunita schopná postavit takovouto sestavu. Keiras a Markus jsou výborní manažeři, kteří se o nás perfektně starají. V RSTL bych rád dosáhl top3, skill na to máme. I přes negativní ohlasy z jiných českých týmů upřímně doufám, že nás komunita podpoří jak v RSTL, WTSL7 a případně dalších ligách, kterých se budeme účastnit. Já sám se osobně těším na další zápasy a zážitky s klukama z PM.

Zápasy budou stejně jako ve Wardi TLS7 streamovány. Těšit se můžete minimálně na 9 zápasů v základních skupinách, které budou obvykle hrány v pondělní večer. První zápas je již následující pondělí 20. 2. 2017 od 19:00.

Soupisku, plánované zápasy a streamy lze najít na webu soutěže.

V den zápasu bude oznámen konkrétní čas a odkaz na stream také na facebookových stránkách československé StarCraft komunity.  

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aliance Passion Mercs se znovu chystá do boje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.