WardiTV teamliga přivítá nový CZ/SK tým Passion Mercenaries

Aliance je netradičně složena mimo hru.

Starcraft II: Legacy of the Void

Starcraft II: Legacy of the Void FOTO: Paraphobia

Kdo pravidelně sleduje novinky ze scény StarCraft II už dozajista ví že, WardiTV teamliga 7 začala tento měsíc. V pravidlech se nově objevila možnost tzv. aliancí, kdy hráči můžou vytvořit tým, aniž by museli být v týmu ingame. Proto Keiras (bývalý reprezentant tuzemského týmu eSuba) a Markus (Terran z týmu W3c) přišli s nápadem poskládat nový CZ/SK tým. Dostal název Passion Mercenaries.

Jelikož aktuálně na domácí scéně neexistuje žádný kompletní a aktivní CZ/SK tým ve hře StarCraft: Legacy of the Void, tak se oba kapitáni rozhodli vytvořit soupisku v duchu Čech a Slovenska. Čímž se jim podařilo něco, o co se jiné týmy marně snaží dlouhé roky své existence - stát se top czsk týmem.

Lineup je tedy následující!

Zergové:
Martin "Keiras" Kryl - Kapitán
Pavel "TomikuS" Tomášek
Pavel "Nolimit" Kubů
Jan "Pharaphobia" Drlý
Tomáš "PaleAura" Bíza

Terrani:
Radovan "BlueCheese" Viselka
Marek "Markus" Machálek - Spolukapitán
Jíří "BlackMikes" Peterka

Protossové:
Martin "Mattzour" Ždárský

Celý tým najdete i v oficiální StarCraft bibli, na teamliquid

Zápasy nového týmu budou samozřejmě streamované a komentované. Jak a kým, to se bude řídit podle toho, kdo zrovna bude v daný den hrát a tým reprezentovat. Výsledky a progress můžete sledovat na stránce Challonge.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: WardiTV teamliga přivítá nový CZ/SK tým Passion Mercenaries

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.