Play-off WCS je za námi. Známe postupující ze skupin

Starcraft World Championship Series se přesouvá do poslední finálové fáze, která začne už tento čtvrtek.

WCS Global Finals

WCS Global Finals FOTO: Reprofoto YouTube

Po celý rok se progameři na celém světě účastnili turnajů, v nichž sbírali WCS body v jednom ze dvou regionů - Korea a Circuit (lidé nemající tu čest reprezentovat zemi zaslíbenou národnímu sportu progamingu). 16 hráčů s nejvyšším počtem bodů se pak od čtvrtka do neděle utkalo ve 4 skupinách. Z nich pak do pátečního čtvrtfinále postoupila osmička těch nejlepších. A že opravdu jsou těmi nej z nej dokazují především jejich životní příběhy, které najdete v medailoncích  WCS Signature Series 2016 natočených pro tyto hráče. Bohužel, na youtube jsou prozatím dostupné jen některé z nich.

Čtvrtfinále začne na Blizzconu ve čtvrtek ve 20:30 našeho času a plánovaný konec vysílání po korunování letošního šampiona WCS je na 2:30 ráno.Ideální čas na přijemně strávený StarCraft večer. A jak to celé bude probíhat a především vypadat? To lépe než slova popíše právě oficiální videopozvánka na tuto událost, kterou si rozhodně nedoporučujeme nechat ujít. 

Blizzcon i samotné finále WCS jsou bezesporu jednou z největších herních událostí celého roku a sledují ji stovky tisíc fanoušků po celém světě. My vám proto samozřejmě budeme přinášet všechny aktuální informace o průběhu boje o tuto legendární trofej. Harmonogram, předchozí výsledky i pavouka najdete na této stránce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Play-off WCS je za námi. Známe postupující ze skupin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.