Evropští hráči ovládli finále StarCraftu II na WCS

Finálový zápas v podobě Nerchio vs ShoWTimE právě startuje.

Starcraft II: Legacy of the Void WCS

Starcraft II: Legacy of the Void WCS FOTO: ESL

Po nástupu datadisku a nových pravidel v Legacy of the Void se mnoho profesionálních hráčů, kteří přestali s aktivním progamingem, vrací na profesionální scénu StarCraftu II. Jsou mezi nimi například Vortix či Nerchio, který po návratu zamířil rovnou mezi naprostou špičku. Na IEM v Katowicích sice dostal od Polta doslova výprask v podobě 0:3, tentokrát se ale na korejského protivníka řádně připravil a Polta převálcoval 3:0.

Nejen tím se probořila pomyslná zeď a Starcraftí Olymp, který doposud obývali pouze korejští top hráči, otevřel své brány progamerům z Evropy i Ameriky. Na samém vrcholu WCS Spring šampionátu nyní proti sobě stojí polský Nerchio a německý hráč ShoWTimE. 

Program stremu je následovný:

  • 15:00 Pre-show
  • 15:15 Zápas Nerchio vs Showtime

Watch live video from DreamhackSC2 on www.twitch.tv

Reportáž z finálového zápasu, který se hraje na bo7, vám spolu s videi jednotlivých her přineseme po skončení zápasu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Evropští hráči ovládli finále StarCraftu II na WCS

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.