K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

VIDEO: Rozhovor s cosplayerkou Shio

Na Lancraftu se i ve velmi vysokých letních teplotách pohybovali cosplayeři v plné zbroji. Zatímco spoře odění hráči byli na pokraji svých sil, cosplayeři s nadšením předváděli pózy jejich postav a rozdávali úsměvy na všechny strany. Jednou z nich byla i Shio, kterou jsme vyzpovídali ve videorozhovoru.

Shio jako Female Ezreal

Shio jako Female Ezreal FOTO: Effik

Shio je cosplayerka z jižní Moravy, specializující se na herní cosplaye, konkrétně ze hry League of Legends, kterou také s oblibou hraje. Tomuto hobby se věnuje poslední tři roky a za tu dobu stihla vytvořit čtyři propracované cosplaye, které během let stačila několikrát obměnit. Jsou to Classic Lux, Spellthief Lux, Hextech Janna a Female Ezreal, všechny z jejího oblíbeného titulu League of Legends. Celkový čas, který nad výrobou kostýmu strávila, si netroufá odhadnout, protože "pořád jen opravuje a předělává." V příštím roce pak plánuje tvorbu většího projektu ze hry Skyrim, zatím je ale vše ve fázi plánování. 

LanCraft nebyl zdaleka první akce, na které jste Shio v cosplayi mohli zahlédnout. Od počátku své cosplay kariéry pravidelně navštěvuje Animefest a Advík, nejvíc se jí ale líbilo na LanCraftu, kam se v loňském roce podívala poprvé. Soutěže se v cosplay debutu účastnila na Animefestu. Jak říká, soutěže nejsou tak úplně jejím šálkem kávy. Raději si akce v cosplayi užívá a vychutnává atmosféru. 

 

Pokud vás zajímá tvorba Shio, veškeré cosplaye najdete na její fanpage. Svým fanouškům by ráda vzkázala:

"Na mojí stránce najdete mé chystané projekty, fotky z výroby cosplayů a spoustu fotek mých cosplayů. Chtěla bych také poděkovat za vaši podporu, milá slova a hřejivé pohledy, ať už na fanpage, nebo přímo na akcích."

Témata: LanCraft | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Rozhovor s cosplayerkou Shio

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

17.06.2018 20:20 Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Xbox One a exluzivity: Přinesou je nová studia?

17.06.2018 14:09 Na E3 nám Microsoft neukázal jen hry, ale i portfolio nových studií. Pomůže to Xbox nakopnout?

Související:

Nejčtenější články

  1. Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

  2. Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

  3. Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.