VIDEO: Vyzpovídali jsme eSuba League of Legends ladies

Na LanCraftu jste mohli kromě hráček Counter - Strike GO potkat i League of Legends ladies, hrající v dresech týmu eSuba. Celého týmu jsme se zeptali, jak se jim na akci líbí.

League of Legends tým eSuba ladies

League of Legends tým eSuba ladies FOTO: LanCraft

Že progaming není už nějakou dobu ryze mužskou záležitostí, dokazují dámské týmy úspěšně soupeřící se svými protějšky ve všech typech her. Největší domácí tým eSuba má ladies týmy hned dva. Jelikož Germia z SC: GO ladies obcházela LanCraft v epickém cosplayi, vyzpovídali jsme LoL Ladies ve složení Kamalii, Graci, Samarka a Delliah, ke kterým se připojila jako host Jůlie Zmrzka Kalábová.  

img-responsive

eSuba germia | foto: LanCraft

League of Legends turnaji na LanCraftu předcházela online kvalifikace, z níž do turnaje postoupilo 8 týmů. Na místě se pak do turnaje přidalo dalších 7 týmů, mezi nimiž byl i tým eSuba ladies, který odehrál své zápasy se skóre 1:2 ve skupině C

LoL ladies jsme se zeptali na sérii krátkých otázek ohledně jejich zážitků z LanCraftu. Celý rozhovor najdete v následujícím videu: 

Témata: LanCraft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Vyzpovídali jsme eSuba League of Legends ladies

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.