DISKUZE K ČLÁNKU Rozhovor: O stavění pravěkých vesniček v Dawn of Man, dalších plánech i cestě za úspěchem

Dawn of Man je skvělá budovatelská strategie, kde hráč dostane možnost vybudovat si vlastní pravěkou vesničku. Proto jsme neodolali a vyzpovídali jednoho ze zakladatelů studia Madruga Works Tucho Fernándeze. Ten nám povyprávěl o tom, jaké jsou jejich další plány s touto hrou i o jejich cestě za úspěchem.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.