DISKUZE K ČLÁNKU Rozhovor: Vyzpovídali jsme vývojáře nejlepší letní hry

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles si v naší recenzi odnesl vysoké hodnocení 93 procent, proto jsme se rozhodli vyzpovídat vývojáře tohoto titulu. Na "kávičku" si s námi sedla hlava studia Prideful Sloth, která nám povyprávěla nejen o začátcích, ale i budoucnosti. Můžeme očekávat pokračování, nebo se tvůrci zaměří na podporu jejich prvotiny?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.