Rozhovor s Anarem - jak se těší na Tavern Tales do Bukurešti?

Vyzpovídali jsme pro vás jednoho ze tří českých účastníků PGL Spring Tavern Tales 2016 v rumunské Bukurešti, jenž se odehraje již tento víkend.

Anaro

Anaro FOTO: Dark Tigers

Ahoj Anaro, zezačátku tě poprosím, představíš se čtenářům kteří tě neznají?

Ahoj, mé jméno je Stanislav Jirák, je mi 17 let a hraji Hearthstone za tým Dark Tigers.

Momentáně tedy působíš v Dark Tigers, jak dlouho už bojuješ pod jejich vlajkou a jak si tě našli?

V týmu jsem od založení, to znamená od Července 2015. Ještě před založením jsem byl v kontaktu s nynějším manažerem Hearthstone sekce Regeedzem a společně s ním jsem pak i přestoupil pod Dark Tigers.

Společně se Scruffym a Karolínkou ses kvalifikoval na PGL Spring Tavern Tales 2016, jenž proběhne teď o víkendu v rumunské Bukurešti. Bylo těžké se probojovat kvalifikací? A jak se tam těšíš?

Podle mě tahle kvalifikace patřila k těm lehčím, stačilo se dostat do top 8 v turnaji, kde bylo pouze 128 hráčů. Myslím si tedy, že ta těžká část přijde až v Bukurešti, kde už bude opravdu obtížné se probojovat na vítězná místa. Nicméně si věřím a těším se.

A připravuješ se nějak speciálně na nadcházející turnaj či dokonce na nějaké konkrétní soupeře co tě čekají, nebo tomu dáváš volný průběh a spíš relaxuješ?

Připravuji se tak, že trénuji balíčky, které plánuji hrát. Podle mě nemá smysl zaměřovat se na konkrétní soupeře, jelikož se jako první hraje swiss a můžu potkat opravdu kohokoli.

Co považuješ za svůj největší úspěch a čeho bys chtěl dosáhnout?

Za svůj největší úspěch považuji top8 na Gfinity Spring Masters I minulý rok v Londýně. Co se týče cílů, rád bych se dostal tento rok na Blizzcon.

Jaký je tvůj oblíbený deck a co bys v současné metě doporučil na dosažení legend ranku?

Můj oblíbený deck je face hunter, ačkoli ten se na dosažení legend ranku v této době moc nehodí. Nejspíše bych asi zvolil zoo warlocka, hry s ním jsou rychlé a deck má i na vyšších rancích velmi dobrý winrate.

Blizzard s nadcházejícím patchem připravil obrovské změny, těšíš se na ně nebo z nich máš spíš strach?

Už se na ně moc těším, standard mód pomůže, aby se hra po nějakém čase nestala nudnou. Odeberou se karty, které byly základem nějakých decků, tím pádem se znovu vytvoří prostor pro experimentování a vytváření nových typů balíčků.

Díky moc za rozhovor, přeji hodně štěstí v Bukurešti na Tavern Tales a nyní máš prostor pro vzkaz svým fanouškům.

Také vám děkuji, chtěl bych ještě poděkovat všem co mě podporují - mým fanouškům, teamu a sponzorům, kteří mi umožnili tuto cestu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozhovor s Anarem - jak se těší na Tavern Tales do Bukurešti?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.