Máme pro vás rozhovor s královnou českého Hearthstone

Po rozhovoru s Namcorem vám přinášíme i zpověď Karolínky, vicemistryně ČR v Hearthstone. Dozvíte se třeba i jak vznikla její přezdívka.

Vícemistryně ČR v Hearthstone Karolínka

Vícemistryně ČR v Hearthstone Karolínka FOTO: Reprofoto Twitch

Ahoj, předpokládám, že těch, co tě neznají, po tomto víkendu asi moc nebude. Představíš se prosím čtenářům, kteří tě neznají?

Ahoj, jsem Karolínka z týmu Majestic Lions, je mi 21 let, mimo hraní ráda vařím, peču a běhám.

Teď o víkendu jsi vybojovala druhé místo na Mistrovství ČR v Hearthstone v Brně, jak moc sis splnila svůj cíl, se kterým jsi do Brna jela?

Původně jsem tuto akci chtěla vynechat, ale poté co jsem se dala do spojení s Majestátnými lvy, jsem zvážila účast. Za cíl jsem měla postoupit z nelehké skupiny, ve které byli favorizovaní dva eSuba hráči. Snem však bylo odnést si něco domů. A to se mi povedlo.

A jaký to je pocit, být první žena co se dokázala kvalifikovat na MČR a hned takhle úspěšně? A jak to soupeři brali? Přeci jen asi nejsou moc zvyklí na to, že je z turnaje vyřadí žena.

Pocit je to skvělý, avšak samotná kvalifikace byla, dalo by se říci, náhodná. Až po úspěšné slovenské akci Y-Games, ze které jsem vytěžila 80 bodů, jsem zjistila, že budu moci hrát i na MČR. Soupeři mě většinou znají i ví, co ráda hraji, ale zároveň taktéž ví, že proti mým agresivním balíčkům mnohdy nejde nic moc dělat.

A myslíš, že jsi mohla Namcora ve finále porazit? Co se ti během posledních bojů honilo hlavou, byla jsi hodně nervózní?

Cítila jsem šanci projít přes jeho control warra, který nebyl favorizovaný u jediného matchupu. Ale vzhledem k tomu, že on je ten, kdo mě všechno naučil, jsem byla ráda, že on je nakonec ten, kdo nyní drží titul mistra. Nervózní jsem byla, ale jen z kamer a fotoaparátů. Zápas byl velmi přátelský.

Namcor vytkl pár věcí ohledně organizace, jaká byla tvá celková spokojenost s organizací akce? Připravovala ses na ni?

Mám v tomhle ohledu podobný názor jako můj kolega Namcor. Co se týče přípravy, od Y-Games jsem hru pořádně nezapnula, věnovala jsem se škole a léčila nemoc, která trvá až do teď. Hearthstone jsem zapnula po dlouhé době až na hotelu, kde jsem spadla na rank 18. Tak jsem se rozhodla uklidnit na hře "Best Fiends", kde jsem ovšem pro změnu nadávala, že bossové jsou imunní na jahody.

A podělíš se s námi o to, jak vznikla tvá přezdívka „Karolínka“?

Karolínka je moje oblíbená postava z jedné nejmenované knihy. :)

Ještě mi, prosím řekni, jaký je tvůj oblíbený hrdina a jaký deck bys doporučila na hit legend ranku?

Můj oblíbený hrdina je Warrior. Vzhledem k tomu že jsem poslední měsíc metu nesledovala, tak moc nevím, nejspíš bych hrála něco agresivního jako vždy.

Tak, to bude už vše :) Moc ti děkuji ti za rozhovor, teď máš prostor něco vzkázat svým fanouškům :)

Taktéž děkuji. Fanouškům i fanynkám bych chtěla poděkovat za podporu během celého turnaje a Lvíčkům za přístřeší.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Máme pro vás rozhovor s královnou českého Hearthstone

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.