Vyzpovídali jsme pro vás mistra ČR v Hearthstone

Chcete vědět více o letošním mistrovi České republiky v Hearthstone, Namcorovi, a jeho pocitů z letošního MČR? My jsme ho pro Vás vyzpovídali.

Namcor

Namcor FOTO: Reprofoto Twitch

Ahoj Namcore, myslím že představování asi nebude potřeba, ale můžeš se prosím představit čtenářům, kteří tě neznají?

Ahoj, jsem Namcor z týmu Majestic Lions. Je mi 24let a rád sportuji a e-sportuji.

Včera jsi získal titul na Mistra ČR v Hearthstone v Brně, jaký z toho máš pocit a jak to vidíš teď s odstupem?

Odstup v tomhle případě znamená cesta vlakem a spánek. Nicméně měl jsem cíl nejet domů s prázdnou. Cíl jsem zvládl nejlépe, jak jsem mohl. Takže spokojenost převládá nad vyčerpáním z cestování přes celou republiku. Cítím se skvěle :)

Jsi spokojen s organizací celé akce? Probíhalo vše v pohodě, nebo by jsi doporučil pro příště nějaké změny?

Uff.. Toho je s odpuštěním poměrně více a věřím, že bych o tom dokázal napsat třeba i slohovou práci. Zkráceně bych doporučil se zaměřit na lepší komunikaci s hráči po celém trvání turnaje. Mít předem nastavený systém turnaje. Možná i hře Hearthstone věnovat přímo i extra počítače s vybavením. Prioritně však vymyslet a zrealizovat lepší systém sbírání bodů na portálu Playzone.

Připravoval jsi se nějak na turnaj? Probíhala z tvojí strany nějaká studie oponentů a jejich decků, nebo jsi tomu nechal volnost a spíš relaxoval?

Ze všeho nejdřív jsem se snažil přijít na kloub sestavení skupin a možného rozlosování hráčů prvního kola a zjistil jsem, že ono rozlosování není náhodné. Identifikoval jsem tak soupeře Romasika, se kterým jsem již odehrál několik partií a snažil jsem se mu eliminovat jeho poslední dobou oblíbeného mage. Ovšem Romasík zvolil line-up jiného typu a nechybělo moc a skoro jsem dostal přes prsty hned v úvodním utkání. Připravoval jsem se tedy výhradně na tohoto oponenta s tím, že neprohraji další obě utkání. Na druhý den jsem se pak připravoval znovu a troufám si říci, že jen ta příprava mě hodně přiblížila k titulu.

A jaké bylo finále z tvého pohledu? Nevypadal jsi vůbec nervózně nato, jaký krůček jsi byl od titulu a navíc ještě proti týmové kolegyni Karolínce. Jak se ti proti ní hrálo, věděl jsi co z její strany čekat?

Jelikož je Karolínka tím člověkem, se kterým se připravuji na turnaje a často řešíme ideální složení decků, tak jsem věděl do poslední karty přesně, co hraje. Nervózní jsem nebyl, protože už mám dlouhodobější zkušenosti z akcí tohoto typu a již dříve jsem se naučil nebýt nervózní. Navíc moje drobná nervozita byla ještě ztlumena tím, že mě vlastně ani nevadilo, kdyby finále vyhrála Karolínka. Dalo by se tedy říci, že jsem nebyl pod tlakem.

Máš v plánu příští rok obhájit titul?

Nejsem zrovna typ člověka, co plánuje akce rok dopředu, ovšem titul bych rád obhájil, ano.

Už tě nebudu dlouho trápit, ještě mi řekni, jaký je tvůj oblíbený hrdina a jaký by jsi doporučil deck na hit legendy v současné metě?

Můj oblíbený deck je samozřejmě staré dobré ZOO, ovšem na hit legendy bych doporučil něco rychlého a účinného. Face nebo hybrid huntera. :)

Tak jo, moc díky za tvůj čas a jestli chceš, teď máš prostor něco vzkázat svým fanouškům :)

Taktéž děkuji a rád bych tímto poděkoval kamarádům a spoluhráčům za podporu, protihráčům za vzájemný respekt, týmu Majestic Lions za klidné zázemí a v neposlední řadě fanouškům a i odpůrcům mé osoby. Vaše podpora a nenávist mě vede k lepším výsledkům a díky tomu mohu být silnější a silnější. :)

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzpovídali jsme pro vás mistra ČR v Hearthstone

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.