VIDEO: Exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem z Obsidian Entertainment

Připravili jsme si pro vás exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem a Richardem Taylorem o Armored Warfare z návštěvy studia Obsidian Entertainment. Brzy se můžete těšit na další články, které vám přiblíží vývoj této tankové hry.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Ve slunném Los Angeles, kam byl Gamifique pozván na prohlídku vývoje Armored Warfare ve studiu Obsidian Entertainment, jsme měli šanci pro vás natočit i rozhovor s vedoucím projektu AW Richardem Taylorem a s legendou herního průmyslu, CEO Obsidianu Feargusem Urquhartem, stojícím za tituly jako Fallout 1 a 2, South Park: The Stick of Truth , Star Wars Knights of the Old Republic 2, Pillars of Eternity, nebo právě Armored Warfare, který dobývá přední linie světa tankových her. 

Ještě před odletem jsme dali českým a slovenským hráčům možnost položit otázky, na které by se vývojářů chtěli zeptat. Z nich jsme následně vybrali několik, které jsme zařadili mezi naše vlastní dotazy a zeptali se na ně při rozhovoru. Nebudeme už ale zdržovat, zde je slíbený rozhovor. Nezapomeňte si zapnout české titulky.

Soutěž!

Kromě rozhovoru a dobrých zpráv ohledně československých tanků i české lokalizace vám přinášíme i další soutěž. Před nedávnem jste měli možnost vyhrát 10 vývojářských balíčků Lord of War v hodnotě 650€. Dnes můžete soutěžit o 3 sběratelské edice Emperor´s pack, každý v hodnotě 65 eur.

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku a poslat nám ji do konce měsíce října na email: redakce@gamifique.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce.

Soutěžní otázka: Proč ještě nejsou československé tanky ve hře?

Pro fanoušky Armored Warfare se nejedná o těžkou otázku, kdyby přece jen, doporučujeme se podívat na rozhovor výše, kde jsme československé tanky řádně probrali.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem z Obsidian Entertainment

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.