VIDEO: Exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem z Obsidian Entertainment

Připravili jsme si pro vás exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem a Richardem Taylorem o Armored Warfare z návštěvy studia Obsidian Entertainment. Brzy se můžete těšit na další články, které vám přiblíží vývoj této tankové hry.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Ve slunném Los Angeles, kam byl Gamifique pozván na prohlídku vývoje Armored Warfare ve studiu Obsidian Entertainment, jsme měli šanci pro vás natočit i rozhovor s vedoucím projektu AW Richardem Taylorem a s legendou herního průmyslu, CEO Obsidianu Feargusem Urquhartem, stojícím za tituly jako Fallout 1 a 2, South Park: The Stick of Truth , Star Wars Knights of the Old Republic 2, Pillars of Eternity, nebo právě Armored Warfare, který dobývá přední linie světa tankových her. 

Ještě před odletem jsme dali českým a slovenským hráčům možnost položit otázky, na které by se vývojářů chtěli zeptat. Z nich jsme následně vybrali několik, které jsme zařadili mezi naše vlastní dotazy a zeptali se na ně při rozhovoru. Nebudeme už ale zdržovat, zde je slíbený rozhovor. Nezapomeňte si zapnout české titulky.

Soutěž!

Kromě rozhovoru a dobrých zpráv ohledně československých tanků i české lokalizace vám přinášíme i další soutěž. Před nedávnem jste měli možnost vyhrát 10 vývojářských balíčků Lord of War v hodnotě 650€. Dnes můžete soutěžit o 3 sběratelské edice Emperor´s pack, každý v hodnotě 65 eur.

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku a poslat nám ji do konce měsíce října na email: redakce@gamifique.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce.

Soutěžní otázka: Proč ještě nejsou československé tanky ve hře?

Pro fanoušky Armored Warfare se nejedná o těžkou otázku, kdyby přece jen, doporučujeme se podívat na rozhovor výše, kde jsme československé tanky řádně probrali.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Exkluzivní rozhovor s Feargusem Urquhartem z Obsidian Entertainment

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.