DISKUZE K ČLÁNKU Týden v League of Legends: Alex Ich vystrčil Winterfox z LCS, Hai a Krepo končí

Opět se podíváme na to nejpodstatnější, co se odehrálo na progamingové scéně League of Legends během uplynulých dní. V Evropě a Severní Americe hrály týmy o postup do LCS, čínská LPL uzavřela svou jarní část bitvami u titul a 3. místo, v Koreji se hrálo o finále a dva veteráni oznámili odchod do důchodu.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.