DISKUZE K ČLÁNKU Týden v League of Legends progamingu: 1. 4. - 8. 4.

Progamingová scéna okolo League of Legends je dost aktivní na to, aby se dalo v jejím snadno dění ztratit. Přesně pro takové případy je tu Týden v League of Legends progamingu, který se bude snažit shrnout to nejdůležitější, co se za uplynulých 7 dní událo. Tento týden se podíváme na čtvrtfinále LCS, jak se vyvíjí tabulky před nadcházejícími playoff v Číně a Koreji nebo na legendární finále ještě legendárnějšího URFitationalu.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.