Prima COOL oslavila osmé narozeniny ve velkém stylu

Na rozjezd si Prima dala 2x ROG finále v League of Legends a Counter Strike: Global Offensive, poté byly sfouknuty svíčky a sněden obří (a neskutečně dobrý) dort. Večerní oslavy se pak protáhly do noci za hudebního doprovodu UDG, ATMO music a BLAKKWOOD.

ROG COOL Finals

ROG COOL Finals FOTO: Radek Vebr

Minulou sobotu, na apríla, proběhly v Malé sportovní hale na pražském výstavišti oslavy 8. narozenin televize Prima COOL. Kromě bohatého doprovodného programu se na místě také hrálo o poháry vítězů ROG COOL ligy v League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive.

img-responsive

ROG COOL Finals | foto: Radek Vebr

Z domácí League of Legends sekce se do finále probojovaly týmy Majestic Lions a Inside Games, které v semifinále prošly přes myRevenge a eXtatus. Úřadující mistři České republiky, Majestic Lions, pak ve finále potvrdili roli favoritů a porazili svého soupeře poměrem 2:0. Kromě pohárů získali 250 bodů do MČR a 20 000 korun.

Ve finále CS:GO se potkali ROG.eXtatus, kteří si v semifinále poradili s Garmez, a překvapivě Gunrunners.AOC, ti postoupili přes do té doby neporaženou eSubu. Finále se však muselo obejít bez podobné senzace. ROG.eXtatus, kteří se v následujícím týdnu stali profesionálním týmem, si svými soupeři poradili hladce 2:0, na první mapě dokonce s drtivým výsledkem 16:0. Za vítězství obdrželi 250 MČR bodů a 30 000 korun.

img-responsive

ROG COOL Finals | foto: Radek Vebr

Na COOL Day si na své ale přišli i ti, co progamingovým kláním příliš neholdují. O hudbu se postaraly kapely UDG, ATMO music a BLAKKWOOD. V gaming zone si mohli návštěvníci vyzkoušet 10 ROG sestav vytvořených přímo pro tuto akci. Nechyběly Xbox stánky, virtuální realita a turnaje o věcné ceny, společnost ASUS se postarala o ukázku overclockingu. A na své si přišli i ti, kdo toužili poměřit síly jak s nejlepšími hráči z Česka a Slovenska, tak i se několika streamery jako Filel, DeeThane, Dev1 nebo Lelek.

Pokud by vás mrzelo, že jste vyvedenou akci zmeškali, můžete se na ni přesunout alespoň prostřednictvím fotek.

Témata: Prima COOL | ROG | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Prima COOL oslavila osmé narozeniny ve velkém stylu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.