Prima COOL oslavila osmé narozeniny ve velkém stylu

Na rozjezd si Prima dala 2x ROG finále v League of Legends a Counter Strike: Global Offensive, poté byly sfouknuty svíčky a sněden obří (a neskutečně dobrý) dort. Večerní oslavy se pak protáhly do noci za hudebního doprovodu UDG, ATMO music a BLAKKWOOD.

ROG COOL Finals

ROG COOL Finals FOTO: Radek Vebr

Minulou sobotu, na apríla, proběhly v Malé sportovní hale na pražském výstavišti oslavy 8. narozenin televize Prima COOL. Kromě bohatého doprovodného programu se na místě také hrálo o poháry vítězů ROG COOL ligy v League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive.

img-responsive

ROG COOL Finals | foto: Radek Vebr

Z domácí League of Legends sekce se do finále probojovaly týmy Majestic Lions a Inside Games, které v semifinále prošly přes myRevenge a eXtatus. Úřadující mistři České republiky, Majestic Lions, pak ve finále potvrdili roli favoritů a porazili svého soupeře poměrem 2:0. Kromě pohárů získali 250 bodů do MČR a 20 000 korun.

Ve finále CS:GO se potkali ROG.eXtatus, kteří si v semifinále poradili s Garmez, a překvapivě Gunrunners.AOC, ti postoupili přes do té doby neporaženou eSubu. Finále se však muselo obejít bez podobné senzace. ROG.eXtatus, kteří se v následujícím týdnu stali profesionálním týmem, si svými soupeři poradili hladce 2:0, na první mapě dokonce s drtivým výsledkem 16:0. Za vítězství obdrželi 250 MČR bodů a 30 000 korun.

img-responsive

ROG COOL Finals | foto: Radek Vebr

Na COOL Day si na své ale přišli i ti, co progamingovým kláním příliš neholdují. O hudbu se postaraly kapely UDG, ATMO music a BLAKKWOOD. V gaming zone si mohli návštěvníci vyzkoušet 10 ROG sestav vytvořených přímo pro tuto akci. Nechyběly Xbox stánky, virtuální realita a turnaje o věcné ceny, společnost ASUS se postarala o ukázku overclockingu. A na své si přišli i ti, kdo toužili poměřit síly jak s nejlepšími hráči z Česka a Slovenska, tak i se několika streamery jako Filel, DeeThane, Dev1 nebo Lelek.

Pokud by vás mrzelo, že jste vyvedenou akci zmeškali, můžete se na ni přesunout alespoň prostřednictvím fotek.

Témata: Prima COOL | ROG | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Prima COOL oslavila osmé narozeniny ve velkém stylu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.