DISKUZE K ČLÁNKU OBRAZEM: Evropští cosplayeři při příležitosti premiérového šermířsko-zaklínačského conu v Táboře

Program prvního ročníku šermířsko-zaklínačského festivalu Blavicon byl, dle slov většiny návštěvníků, více než pestrý. I když se může zdát, že největším lákadlem bylo hudební vystoupení skupiny Percival, výrazné pozornosti neunikla ani cosplay soutěž s porotou tvořenou evropskými špičkami v oboru. Jak dopadl závěrečný kostýmový photoshooting s fotografem Michalem Károu? (facebook.com/michalkarafoto)

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.