DISKUZE K ČLÁNKU Vyzkoušeli jsme virtuální únikovou hru Cosmos

Jistě jste již slyšeli o fenoménu únikových her, ve kterých tým účastníků má za úkol vyřešit sérii hádanek a s jejich pomocí se dostat ze smrtelné místnosti. Je tudíž pochopitelné, že rozrůstající svět virtuální reality si nenechal tuto možnost ujít. Zmíněnou šanci jsme si ovšem nenechali ujít ani my. Tento virtuální požitek jsme se rozhodli vyzkoušet ve firmě VortexVR. A jak to celé dopadlo? Stačí číst dál!

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.