DISKUZE K ČLÁNKU Castle Crashers Remastered - recenze. Kreslené osvěžení uprostřed vážných titulů

Je celkem zajímavé, že přes všechny kvalitní tituly, které zdobily nabídku Xboxu 360, mi v paměti uvízla roztomilá plošinovka Castle Crashers. Zaujala mě natolik, že si našla místo v pytli mých nostalgických miláčků a byla jednou z mých nejoblíbenějších gaučových her s přáteli. Není tedy divu, že po oznámení její remastrované verze, jsem nemohl čekat ani den a hned po vydání si jí koupil. Dokázala se ale přiblížit zážitku, který mě ohromil před lety?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.