DISKUZE K ČLÁNKU Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - recenze. Poslední kapitola epické ságy

Dvacet osm let, deset her, miliony prodaných kopií a věrných fanoušků, nespočet herních inovací a jedno jméno, které to vše spojuje. Série Metal Gear je nezpochybnitelně jednou z nejzářivějších hvězd herní historie a poslednímu dílu z dílny Hidea Kojimy a jeho týmu tak připadl nelehký úkol uzavřít tuto ságu pořádnou supernovou. Povedlo se?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.