DISKUZE K ČLÁNKU World of Tanks: Xbox One - recenze. Tanky v novém kabátu? Jen z poloviny

World of Tanks vyšel 12. dubna roku 2011 a od té doby je jednou z nejznámějších her světa. Přišlo mi tedy hloupé recenzovat její základy, každopádně s přechodem na Xbox One se hra nepolepšila pouze v grafice, ale přivedla si s sebou i nový mód Proving Grounds. Tomu, jak krásně hra nyní vypadá a jak si vedl mód Proving Grounds, je zasvěcená tato recenze.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.