Assassin's Creed Odyssey je už teď úspěšnější než Origins

Je to pro vás překvapení, nebo jste něco takového čekali?

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Dvouletá pauza sérii Assassin's Creed prospěla a na loňském dílu to bylo hodně znát. Oproti Syndicate jsme se dočkali obrovských změn v podobě soubojového systému, úplně nového světa, vylepšené grafiky i celkové hratelnosti. Zkrátka šlo o počin, který si tak vysoká hodnocení, která od recenzentů a fanoušků dostával, bezesporu zasloužil. A proti němu stojí letošní díl, jenž toho na první pohled tolik nemění, ale i přesto je už v tuto chvíli úspěšnější.

Ubisoft se sice ještě nepochlubil s prodeji, ale jeden veřejný ukazatel nám může dopomoct k domněnkám, že Odyssey na tom bude o něco lépe než loňský díl. O co jde? O počet souběžn hrajících hráčů na Steamu. Origins v říjnu loňského roku dosáhl na 41 tisíc uživatelů hrajících v jednu chvíli, zatímco Odyssey má už teď na kontě 62 tisíc.

Jsme zvědaví, jak se tento úspěch podepíše na prodejích. Ty by mohly být oprabdu slušné, i když nás (a zřejmě i některé fanoušky) poslední informace a záběry spíše zklamaly, ale jakmile jsme si tento titul zahráli, ihned jsme změnili názor. Pokud tedy máte možnost, rozhodně vám doporučujeme tento kousek vyzkoušet. Určitě nebudete litovat!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey je už teď úspěšnější než Origins

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali…

15.10.2018 19:06 Jejich oběť ale nebyla zbytečná. Těšit se tedy můžeme na opravdu dlouhý a bohatý příběhový zážitek.

Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z…

12.10.2018 19:10 Vydání Thronebreaker: The Witcher Tales se nezadržitelně blíží, a tak se CD Projekt RED vytasil s…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.