Assassin's Creed Odyssey je už teď úspěšnější než Origins

Je to pro vás překvapení, nebo jste něco takového čekali?

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Dvouletá pauza sérii Assassin's Creed prospěla a na loňském dílu to bylo hodně znát. Oproti Syndicate jsme se dočkali obrovských změn v podobě soubojového systému, úplně nového světa, vylepšené grafiky i celkové hratelnosti. Zkrátka šlo o počin, který si tak vysoká hodnocení, která od recenzentů a fanoušků dostával, bezesporu zasloužil. A proti němu stojí letošní díl, jenž toho na první pohled tolik nemění, ale i přesto je už v tuto chvíli úspěšnější.

Ubisoft se sice ještě nepochlubil s prodeji, ale jeden veřejný ukazatel nám může dopomoct k domněnkám, že Odyssey na tom bude o něco lépe než loňský díl. O co jde? O počet souběžn hrajících hráčů na Steamu. Origins v říjnu loňského roku dosáhl na 41 tisíc uživatelů hrajících v jednu chvíli, zatímco Odyssey má už teď na kontě 62 tisíc.

Jsme zvědaví, jak se tento úspěch podepíše na prodejích. Ty by mohly být oprabdu slušné, i když nás (a zřejmě i některé fanoušky) poslední informace a záběry spíše zklamaly, ale jakmile jsme si tento titul zahráli, ihned jsme změnili názor. Pokud tedy máte možnost, rozhodně vám doporučujeme tento kousek vyzkoušet. Určitě nebudete litovat!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey je už teď úspěšnější než Origins

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Ubisoft mohutně posiluje: Kreativní ředitel Dragon Age se přidává k…

06.12.2018 16:13 Ubisoft hlásí zvučnou posilu do svých řad.

Tvůrce hry Fortnite chystá konkurenci pro Steam. Ta nabídne hry zdarma a…

04.12.2018 22:16 Epic Games chtějí po ovládnutí battle royale žánru zabrousit i na pole herních obchodů. A jako…

Související:

Nejčtenější články

  1. Ubisoft mohutně posiluje: Kreativní ředitel Dragon Age se přidává k vývojářům Assassin's Creed

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.