Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Veterán herního průmyslu Team 17 spojil síly s nezávislými indie developery z Unicube a světu nyní oznamují nový update pro jejich společně vyvíjenou postapokalyptickou hru Sheltered.

Sheltered

Sheltered FOTO: Unicube

Sheltered je survival strategie zasazená do světa, ve kterém pojem “nukleární rodina” získává zcela nový rozměr. Bát se ale nemusíte. Pokud vám vypjaté situace v real-like grafice nahánějí hrůzu, nebo jen hledáte přiměřenou hru pro mladší sourozence, Sheltered vám se svým skromným grafickým provedením poslouží. 

Způsob, jakým se vypořádáte s každodeními volbami, které budou přímým útokem na vaši utuchající morálku, bude rozhodujícím faktorem , určujícím zda vaše rodina přežije či nikoli. Budete se muset vypořádat se všudypřítomnou radiací, klaustrofobií a totálním psychickým vyčerpáním ze života v chladném a děsivém podzemním úkrytu. Jeho mrazivé, přesto ale bezpečné prostory budete nuceni opustit a vydat se do světa, kde při troše štěstí naleznete životně důležité zásoby, díky kterým vaše rodina spatří světlo dalšího dne.

Update je hráčům představen v první videoepizodě developerského deníčku "Beneath the Surface". Kromě oprav se v něm objeví například 6 přidaných questů, které můžete sledovat v deníku, 3 kampaně, nový vzhled UI, spousta nových předmětů a dovedností a úpravy se dočkal I systém boje. V něm nově můžete nepřítele odzbrojit, okrást ho a po zabití mu i sebrat zbraň. Úplný seznam všech změn, ke kterým v updatu došlo, najdete na oficiálních stránkách hry.

Sheltered si můžete zahrát ve verzi pro PC/Mac/Linux přes předběžný přístup na Steamu a ve verzi pro Xbox One přes Xbox Game Preview Program.

Témata: Sheltered
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.