Příběhový trailer na Just Cause 3 ukazuje horizont plný výbuchů

Být diktátorem na ostrově není snadné, zvlášť když vás chce zničit někdo jako Rico Rodriguez. Jaké metody v těchto chvílích diktátor zvolí nám přiblížil příběhový trailer.

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

Sedí-li na trůně diktátor, je načase ho sesadit. Kdo by také boji odolal, když je vám k dispozici hřiště, na kterém si můžete vyhrát se všelijakými bojovými stroji. Zvláště když, jako v případě Just Cause 3, dostanete pod kontrolu elitního šílence Rica Rodrigueze a hra vám umožní cokoli rozstřílet.

Jen málokterý AAA titul by se obešel bez příběhového pozadí a v Just Cause 3 nechybí také. V základu je příběh o tom, že ne všem lidem se líbí vláda nepříliš milého diktátora a hrstka rebelů ho chce z jeho pozice sesadit. To samozřejmě není snadné a klíčovým bodem k jeho porážce je Rico Rodriguez a jeho výjimečná schopnost vyhodit vše do povětří. Trailer tedy nepojednává jen o ději, ale naskytuje nám další z mnoha překrásných pohledů na neřízenou destrukci.

Just Cause 3 vyjde 1. prosince na PC, Xboxu One a PS4. Pokud si hru předobjednáte včas, dostanete k ní tři exkluzivní ozbrojená vozidla a šanci vyhrát svůj vlastní ostrov.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Příběhový trailer na Just Cause 3 ukazuje horizont plný výbuchů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.