Nový cinematický trailer na Syndicate je plný neřízené akce

Assassin's Creed Syndicate sice již vyšel, ale jeho reklamní kampaň ještě nepohasla. Tentokrát se nám představil nový cinematický trailer, který slouží jako televizní reklama v zahraničí.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Hry u nás nejsou tak oblíbené, jako v jiných státech, čehož litujeme v mnoha případech. Tentokrát nás zamrzí absence televizní reklamy na Assassin's Creed Syndicate. Jedná se totiž o necelých padesát vteřin cinematické senzace.

Trailer je zaměřený na nejpropagovanější inovaci – kočáry, které se stanou centrem viktoriánské rvačky. Může sice zamrzet minimální účast assassínky Evie Frye, traileru ale nakonec budete vyčítat jen to, že je až příliš krátký (což je pro televizní reklamu pochopitelné).

Assassin's Creed Syndicate vyšel včera na konzolích Xbox One a PS4. Na PC se podívá již brzy a to 19. listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový cinematický trailer na Syndicate je plný neřízené akce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.