Launch trailer na Call of Duty: Black Ops III doprovází skladba od Rolling Stones

Call of Duty: Black Ops III vyjde již 6. listopadu a s blízkým datem vydání přichází tradičně i launch trailer. V případě Black Ops III se prezentuje rychle a svižně tak, jak se nám doposud prezentovala celá hra.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Od Call of Duty: Black Ops II nás dělí téměř tři roky, studio Treyarch nad hrou ale stále nezanevřelo. Již za čtrnáct dní udělají vývojáři z Black Ops trilogii. Třetí díl se ale posune jak hratelnostně, tak chronologicky na trochu jinou cestu, z čehož vychází i launch trailer.

Ten odkazuje jak na příběh, ve kterém se moderní civilizace hroutí, tak na hratelnost, která je rychlejší než v jakémkoli dřívějším dílu série. Místo v traileru si našel i zombie mód, který se dočká triumfálního comebacku. Fanoušci jistě postřehli i skladbu Paint It Black od Rolling Stones, která nás doprovázela i v reveal traileru.

Zda se Call of Duty: Black Ops III povede a vývojáři se budou moci pochlubit skvělým titulem zjistíme již 6. listopadu, kdy vyjde na PC, Xboxu One, Xboxu 360, PS4 a PS3. Na Xbox 360 a PS3 ale přijde verze bez kampaně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Call of Duty: Black Ops III doprovází skladba od Rolling Stones

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.