Assassin's Creed Syndicate se chlubí dvěma launch trailery

Viktoriánský Assassin's Creed Syndicate vychází již zítra. Vývojáři tedy museli splnit rituál zvaný launch trailer. A jelikož ve hře budou celkem dvě hlavní postavy, vytvořili launch trailery celkem dva.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Assassin's Creed Syndicate vychází téměř rok po kritizovaném Assassin's Creed Unity. Nyní je jeho úkolem zachránit pověst celé série. Kvůli tomu se vývojáři rozhodli vstoupit na cestu všelijakých inovací. Mezi nimi nechybí kočáry, vlaky, grappling hook a dokonce ani dvě hlavní postavy. Série Assassin's Creed sice i v minulosti disponovala více hlavními postavami, stačí si vzpomenout na Desmonda, který nás doprovázel většinu série, ale nyní je to poprvé, co se více hratelných hlavních postav dočkáme ve stejném časovém pásmu, tedy v Londýně 1868.

Obě postavy přitom mají rozdílné charakterové rysy. Trailery jsou stavěny na stejném základu s tím, že každá postava prožívá trochu jiné zážitky a na konflikt mezi templáři a assassíny má krapet jiný pohled. V jednom se ale 100% shodují – obě chtějí porazit kapitalistické templáře a vyprostit město z jejich vlivu.

Zda se Assassin's Creed Syndicate podaří zatím nemůžeme určit. Zjistíme to ale již zítra, kdy se podívá na Xbox One a PS4. Na PC se podívá také, ale až 19. listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Syndicate se chlubí dvěma launch trailery

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.