VIDEO: Český streamer si během desítek minut vydělal průměrný měsíční plat!

Kontroverzní osoba českého internetu FattyPillow slaví těžko uvěřitelný úspěch. Jeho stream nabírá každým dnem na oblibě, což vyústilo až ve včerejší vyvrcholení v podobě daru od jednoho z diváků - ten mu zaslal 20 000 korun.

FattyPillow

FattyPillow FOTO: Reprofoto YouTube

"Je to neuvěřitelné! 20 000 followers, 5 400+ lidí online! Androidik, Rodnys a Lerdovik - šílenci! A vy jste neuvěřitelní fanoušci! Děkuju všem, ještě to nějak nechápu!" uvedl sám streamer na svém Facebookovém profilu.

Za povšimnutí stojí zejména jeho raketový nástup na scénu. FattyPillow si založil svojí stránku na Facebooku 29. listopadu 2014. Během necelých dvou měsíců se dokázal vypracovat na jednoho z nejpopulárnějších streamerů u nás. Nikdo nemůže pochybovat o tom, že jde o naprosto revoluční osobnost, která trhá rekordy v peněžních darech.

Témata: FattyPillow
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Český streamer si během desítek minut vydělal průměrný měsíční plat!

Vstupte do diskuze (11)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.