Harmonogram zápasů na MČR v počítačových hrách

Portál PLAYzone po prize money finále MČR v počítačových hrách zveřejnil také detailní harmonogram všech turnajů hraných na této akci. Známe již také celý třídenní program pódia, na kterém se dočkáme živě promítaných zápasů s profesionálním komentářem a nejen nich. V sobotu zde totiž proběhne také show hvězd domácí YouTube scény a přednášky o technologických novinkách společnosti MSI.

MČR v počítačových hrách

MČR v počítačových hrách FOTO: PLAYzone

Zatímco konkrétní detaily k formátu – herní systém, rozlosování zápasů či postupující týmy – se účastníci dozví během tohoto týdne, vše podstatné pro návštěvníky, kteří chtějí na místě stihnout co nejvíce živě hraných zápasů, je prozrazeno. V pátek bude herní aréna MČR dějištěm zápasů v Counter-Strike: Global Offensive a StarCraft II, v sobotu zde bude pokračovat semifinále CS:GO společně s prvními utkáními v League of Legends a Hearthstone a v neděli se už bude vše podstatné odehrávat právě jen na pódiu. A jak tedy vypadá jeho harmonogram?

Program hlavní stage MČR:

Pátek
10:00 – 11:00 – vybraný zápas Counter-Strike z 1. kola
11:30 – 14:30 – vybraný zápas Counter-Strike z 2. kola
15:00 – 18:00 – vybraný zápas Counter-Strike z 3. kola
18:00 – 20:00 – grand finále ve StarCraft II

Sobota
10:00 – 10:30 – program známých YouTuberů
10:30 – 13:30 – semifinále v Counter-Strike
13:30 – 14:15 – vybraný zápas League of Legends z 1. kola
14:15 – 15:00 – přednáška MSI o grafických kartách a základních deskách
15:00 – 18:00 – grand finále v Counter-Strike
18:00 – 21:00 – vybraný zápas League of Legends z 3. kola

Neděle
9:00 – 12:00 – semifinále v League of Legends
12:00 – 14:00 – grand finále v Hearthstone
14:00 – 17:00 – grand finále v League of Legends

Všem zápasům, respektive přenosům bude vždy předcházet vstup moderátora Michala „Majklicka" Jinocha, který nás vždy zavede do analytického a komentátorského studia, v němž budou připraveni pořadatelé, komentátoři a také jejich hosti v podobě hráčů, odborníků na scénu či majitelů nebo manažerů jednotlivých týmů. Na případné změny v harmonogramu si pořadatelé vyhrazují právo.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Harmonogram zápasů na MČR v počítačových hrách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.