Black Desert Online láká nejen novým trailerem, ale i alfou

Ochutnávku gameplaye a potencionálu této MMORPG hry na vlastní kůži dostanou hráči i novináři již za pár dní.

Budoucí snídaně v trávě

Budoucí snídaně v trávě FOTO: Pearl Abyss

Evropská herní konference Paris Games Week na Paris Expo je bezpochyby záležitost, na kterou se mají hráči z okolí důvod těšit – obzvlášť po oznámení Daum Games.

Tvůrci slibně vypadající MMORPG Black Desert Online (BDO) dají hráčům i novinářům příležitost si hru proklepnout právě na této akci. Jako bonus kdokoli, kdo si zahraje na BDO stanovišti (ESL area – Hall 1 J010), dostane odměnu. O důvod víc proč si zakroužkovat data 28. října až 1. listopadu v kalendáři, kdy se akce koná.

Na této akci proběhne již zmiňovaný alfa test hry. V rámci alfy bude konečný level 30, což je polovina škály, kterou má již vypuštěná korejská verze hry. Daum Games oznámili předem, že BDO ještě nebude na Paris Games Week ve svém nejlepším kabátku. Stále se na její finální kvalitě a adaptaci pro západ totiž pracuje. Tato první oficiální příležitost nicméně poskytne veřejnosti náhled na základy a systém gameplaye této hry.

Nesmíme ovšem zapomenout, že abyste měli vůbec šanci účastnit se alfy, vyplatí se hlídat si fan stránky a celkově komunitu Black Desert Online včetně oficiálních FacebookTwitter stránek. Právě zde se totiž budou rozdávat klíče k alfě.

Už je čas, pane profesore

BDO nadšenci jsou nepochybně toho názoru, že „čas“ pro nástup téhle hry byl už včera a už tenkrát bylo pozdě. Tak je to se vším, na co se těšíme. Teď už je ale čekání konec. Tohoto pátku ožije alfa stránka a konkrétně od 13:37 našeho času budou mít hráči s alfa klíčem nárok na přístup a stažení klienta ke hře.

A kdy bude alfa časově probíhat?

Alfa rozpis pro 26. října – 1. listopadu (skutečný serverový čas):
08:00–20:00 středoevropského letního (našeho) času
12:00–24:00 východního letního času
07:00–19:00 pacifického letního času

Nové zítřky

img-responsive

Customizace, které hráčům umožní vytvořit charakter jim přímo na míru | foto: Pearl Abyss

Z předběžných náhledů korejské verze Black Desert Online je jasně viditelný smysl pro detail (pot, promočené oblečení atp.), který je až fascinující a předčí v mnohém například Aion. Hra se také pyšní možností interakce se svým okolím (například možnost získání mounta skrze chytání koní lasem). Přestože se korejská varianta v obležení svých plusů setkala i s některými mínusy (snadné zabíjení monster a konečné vyústění hry PvP bez možnosti kloudného PvE), stále vám nabízí přístup do celkově umně propracovaného světa, který čeká jen na vás, abyste odhalili všechna tajemství jeho 3D mapy.

Nezbývá nic jiného, než věřit, že se vývojářům podaří po alfě úspěšně pochytat všechny mouchy mucholapkou, abychom si také mohli vychutnat tuto vysoce kvalitní MMORPG, kterou můžeme vidět z ukázek.

Black Desert Online je hlášena pro Severní Ameriku a Evropu jako B2P (buy to play) a v její celé kráse ji můžeme očekávat až v roce 2016. Ti z vás, kteří by si ji tedy rádi bezplatně otestovali, máte ideální příležitost. Stačí zkusit vaše štěstí při zažádání o alfa klíč – již dnes.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Black Desert Online láká nejen novým trailerem, ale i alfou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.