Tales from the Borderlands a jejich finální díl The Vault of the Traveler je tu

Připravte se, protože další díl Tales from the Borderlands bude testovat hranice vaše, ale zároveň i vašich schopností.

Optimistický moment finálního dílu hry Tales from the Borderlands

Optimistický moment finálního dílu hry Tales from the Borderlands FOTO: Telltale Games

The Vault of the Traveler je zakončením Telltale příběhu ze světa Borderlands a právě tento díl je od dnešního dne hráčům dostupný.

Apokalypsa… Chaos… Handsome Jack u moci… Zběsilý útěk nejen o vlastní život, ale i o životy členů vašeho týmu… Adrenalin a honba za náležitým finančním odškodněním za vaše potíže – hmmm…

Taky si říkáte, kde ten download vázne? Už nemusíte. Od 21. října máte možnost vstoupit opět do prostředí Pandory a otestovat svoje šance v nejistém post-Borderlands 2 období.

Ať už si zvolíte jakoukoli platformu, tato hra tam je jako doma. K dostání pro PC a Mac je v Telltale Online Store, na Steamu a mnohých dalších. Branou k Tales from the Borderlands vám může být i Xbox Store pro Xbox 360 i Xbox One. Pokud upřednostňujete PlayStation, vaším guru bude PlayStation Network pro PlayStation 3 a 4. Příznivci kompatibilních zařízení na bázi Android nebo iOS také nepřijdou zkrátka, protože od tohoto čtvrtka je hra dostupná i jim.

Pokud snad máte pochyby, jestli má cenu se do nebezpečně vyhlížejícího dílu pouštět, možná vás přesvědčí naše recenze, která již brzy vyjde.

Můžete se těšit na super animované scény střídající jedna druhou, ještě lepší příběh a kopu humoru. Pro ty z vás, kteří doposud s touto sérií neměli tu čest, je právě volně k dostání i její první díl Zer0.

Pokud jste tedy ještě nenakopli dobrodružství proložené golden hláškami, které vám nabízí Pandora, je čas to změnit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tales from the Borderlands a jejich finální díl The Vault of the Traveler je tu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.