Assassin’s Creed skenuje Londýn pomocí nefalšované Eagle Vision

Jak jasněji ukázat, že si tvůrci cení svých fanoušků a jak lépe předvést, že AC je opravdu hra, která má v sobě co nejkvalitnější prvky? Takové otázky si budete moci klást na konci tohoto článku.

Sydney, která se v Londýně stala součástí tvůrčího týmu, stojícím za Assassin´s Creed Syndicate

Sydney, která se v Londýně stala součástí tvůrčího týmu, stojícím za Assassin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft klidně mohl ubrat na kvalitě podávaných faktů už od počátku Assassin´s Creed. Co víc, nemusel se s nimi ani obtěžovat a i tak by mohl vydat hru jako špionážní kousek se smrtelně nebezpečným řádem cool týpků v kápích, který by jim jistě prošel.

Namísto toho si vybral jinou cestu. Množství zahrnutých detailů jako modelace postav podle známých osobností současnosti i minulosti, propojení s historií – to je to, co vždy provázelo Assassin´s Creed a co ho dělá výjimečným.

Navýšení výjimečnosti hry o další stupeň

Dosud nikdy neuskutečněný počin našel svoji ideální příležitostí k zrození v brzkém vypuštění ACS na světlo světa. A o čem mluvím?

Tvůrci letecky převezli orla bělohlavého až do Londýna, aby sám pro hru ikonický dravec obhlédl nejznámější, nejtypičtější a nejvyšší stavby hlavního města. Pohledy z takového zážitku nezůstanou jen v paměti orlí samičky Sydney, tato kráska totiž měla na těle připevněnou 4K kameru (čtyřnásobně detailnější než 1080p Full HD). A tak i vy, díky jejímu královskému přeletu nad městem, můžete vidět panoráma vybrané lokace blížícího se AC dílu očima dravce nebes.

Jak orel k přeletu přišel

Projekt proběhl za účelem předvedení schopnosti „Eagle Vision“, která je jedním z prvků v právě zmiňovaném blížícím se pokračování Assassin´s Creed. Ta vám umožní lokalizovat nepřátele na dálku skrze orlí perspektivu.

Aby se vůbec tato „Eagle Vision“ akce mohla uskutečnit, musel Ubisoft splnit nespočet požadavků. Ať už z ohledu technické proveditelnosti, nutnosti získání různých povolení, speciálního tréningu Sydney, kde ale seznam ani zdaleka nekončí. Celý výčet si můžete přečíst zde, kde se spolu s tím můžete pokochat průběhem tvorby výsledného díla.

To vše nicméně bez debaty stálo za tento dech beroucí zážitek a vnitřní pohled do tvorby hry poskytnutý Ubisoftem všem hráčům, kteří se nemohou dočkat dne, kdy se jim dostane ACS do rukou.

Big Ben odbíjí poslední dny do spuštění dalšího freestyle lezení po stěnách ingame

Nadšenci proslavené série, která si našla domov na Play Station, Xboxu a PC, jsou nepochybně víc a víc plni napětí s každým dnem, který zbývá do vydání jejího pokračování. Assassin’s Creed Syndicate totiž zasáhne platformy PlayStation 4 a Xbox One již za tři dny, 23. října. Počítače s operačním systémem Windows budete moci zahalit ACS kápí o měsíc později, konkrétně 19. listopadu.

Můj kolega vás rád seznámí s podrobným popisem propojení hry s historicky významnými osobnostmi a místy, nemluvě o jedné konkrétní známé postavě minulosti, která se má v novém díle ukázat, a z které vstávají chlupy hrůzou.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin’s Creed skenuje Londýn pomocí nefalšované Eagle Vision

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.