V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Star Wars je fenomén, jehož popularita vznikla již od prvního filmu v roce 1977. Od té doby nabral mnoho fanoušků, z nichž někteří propadli tomuto univerzu ve svých mladých letech a nyní jako dospělí jsou stále jeho zastánci. Toho využil nový trailer na Star Wars Battlefront.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Je to jako sen. V kanceláři vzpomínáte na staré časy, kdy jste si jako děti hráli na to, že jste vesmírní bojovníci. Stále sníte o tom, jaké by to bylo, kdyby se to stalo realitou, když tu náhle k vám přiletí stíhačky X-Wing a váš sen se stává skutečností. To je děj nově sdíleného traileru, jehož průběh ve vás může vyvolávat velmi rozporuplné reakce, jak o tom informoval server polygon.com.

V jádru je myšlenka traileru velmi smysluplná. Hry hrajeme z mnoha důvodů a jedním z nich je ten, že v nich můžeme být tím, čím jsme vždy chtěli být. Ať vesmírnými průzkumníky jako v Elite: Dangerous či instalatéry zachraňující království a mající poměr s princeznou jako je tomu v Mariovi.

Ať se vám trailer líbí nebo ne, záleží hlavně na tom, jak se povede výsledná hra. To sice nejde do vydání říct, ale Vojtěch nám alespoň popsal své dojmy z bety. Star Wars Battlefront vyjde 9. listopadu na Xboxu One, PC a PS4.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.