V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Star Wars je fenomén, jehož popularita vznikla již od prvního filmu v roce 1977. Od té doby nabral mnoho fanoušků, z nichž někteří propadli tomuto univerzu ve svých mladých letech a nyní jako dospělí jsou stále jeho zastánci. Toho využil nový trailer na Star Wars Battlefront.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Je to jako sen. V kanceláři vzpomínáte na staré časy, kdy jste si jako děti hráli na to, že jste vesmírní bojovníci. Stále sníte o tom, jaké by to bylo, kdyby se to stalo realitou, když tu náhle k vám přiletí stíhačky X-Wing a váš sen se stává skutečností. To je děj nově sdíleného traileru, jehož průběh ve vás může vyvolávat velmi rozporuplné reakce, jak o tom informoval server polygon.com.

V jádru je myšlenka traileru velmi smysluplná. Hry hrajeme z mnoha důvodů a jedním z nich je ten, že v nich můžeme být tím, čím jsme vždy chtěli být. Ať vesmírnými průzkumníky jako v Elite: Dangerous či instalatéry zachraňující království a mající poměr s princeznou jako je tomu v Mariovi.

Ať se vám trailer líbí nebo ne, záleží hlavně na tom, jak se povede výsledná hra. To sice nejde do vydání říct, ale Vojtěch nám alespoň popsal své dojmy z bety. Star Wars Battlefront vyjde 9. listopadu na Xboxu One, PC a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.