Guild Wars 2 přes víkend se slevou 75 %

Jak sama tisková zpráva slibuje, má se jednat o jeden z nejvelkolepějších víkendů v historii hry. Vlastní panel hry na veletrhu PAX, 75 procentní sleva na samotnou hru a pro již stávající hráče dvojité expy - to vše vývojáři slibují.

Guild Wars 2

Guild Wars 2 FOTO: ArenaNet

Patrně nezjajímavější část celé víkendové akce je právě obrovská sleva, která si klade za cíl nasbírání nových hráčů. V současné chvíli je hra k zakoupení za cenu 39.99 €. Po slevě by se hra tedy měla prodávat za neuvěřitelných 10 €. Akce platí od zítřejších (24. ledna) 17 hodin našeho času a končí v pondělí 26. ledna v 8:59. Sleva se vztahuje pouze na nákupy z oficiálního obchodu buy.guildwars2.com.

Další zásadní věcí pro tento víkend je vystoupení Mika O’Briena, spoluzakladatele ArenaNet, kterého doplní herní ředitel Colin Johanson. Ti budou mít svůj vlastní panel přímo na veletrhu PAX south. Na pomoc si přizvali další hosty, kterými jsou např. AuroraPeachy, Bog Otter, Jebro, Chronick.

Myslí se i na aktivní hráče, kterým příjde k dobru dvojité zvýšení sbírání zkušeností po dobu celého víkendu.

Témata: Guild Wars 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Guild Wars 2 přes víkend se slevou 75 %

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Žijeme ve zlaté éře? Nikdy se nehrálo tak dobře jako dnes!

21.06.2019 17:21 Mnozí z vás si určitě myslí, že herní průmysl zažívá dobu temna. Z pohledu hráče to ale rozhodně…

Nový titul ze světa Her o trůny

10.06.2019 00:02 Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.