Divinity: Original Sin – Enhanced Edition odhaluje combat trailer

V poslední době jsme vás přinášeli informace o druhém díle oblíbeného Divinity: Original Sin, který na Kickstarteru oslavil obrovský úspěch. Nyní se vývojáři vrátili k původnímu titulu a vylepšili jej pro fanoušky herních konzolí.

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition FOTO: Larian Studios

Vydání vysoce oceňovaného RPG od Larian Studios na PlayStation 4 a Xbox One se blíží. Vývojáři z LS se pochlubili trailerem, který vám přiblíží tahový systém boje, běžícího díky intuitivnímu UI jako po másle i na herních konzolích.

Systém boje v Divinity: Original Sin – Enhanced Edition je sice vysoce taktický, nudit vás ale nebude. Vše závisí na vašem osobním herním stylu a zvolené obtížnosti. V této (EE) edici navíc najdete tři nové úrovně: Honor, Tactician a Explorer. Každá z nich nabízí herní zážitek ušitý na míru rozdílným herním strategiím.

Kromě krásné souhry elementů, která provází vaše kouzlení, si můžete v těžších obtížnostech vychutnat i formu crowd controlu pomocí spellů jako petrify, charm a freeze. Pokud se na větší počet nepřátel stále ještě necítíte, můžete je zdálky bezpečně likvidovat pomocí ignite, enflame, poison a electrify a užívat si, jak se stvůry, stojící v kaluži na kterou jste seslali svůj blesk, pomalu smaží.

Veškerý úspěch tkví v kombinování vašich dovedností s kouzly, jimiž oplývají členové vaší skupiny. Přestože Divinity: Original Sin – Enhanced Edition nabízí 12 class hrdinů, hra není vůbec podle těchto class rozdělena. Kouzla totiž můžete kombinovat a přiřazovat svému hrdinovi dle vlastní libosti. Pokud navíc využijete i reakci vašich kouzel s přírodními aspekty, máte nakročeno správným směrem.

Divinity: Original Sin Enhanced Edition vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC už 27. října. Hru si můžete předobjednat na oficiálních stránkách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Divinity: Original Sin – Enhanced Edition odhaluje combat trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.