Na dveře ťuká Warhammer 40 000: Deathwatch – Enhanced Edition

Rodeo Games, kteří stojí za Warhammer Quest a sérií Hunters do světa vypustili svou první PC hru. Posledním titulem, na kterém po dobu dvou let spolupracovali Rodeo Games, Games Workshop a Epic Games, je novinka, taktéž ze světa Warhammeru, nesoucí podnázev Deathwatch - Enhanced Edition.

Warhammer 40 000: Deathwatch

Warhammer 40 000: Deathwatch FOTO: Rodeo Games

Bylo vaším snem velit ultimátnímu Kill Teamu vesmírných mariňáků? Ve Warhammer 40,000: Deathwatch si tento sen můžete splnit v podobě tahové strategie zasazené na pokraj zóny impéria, kde vaši mariňáci budou bojovat proti Tyranidům v sérii taktických bitev. Dostanete možnost velet nejelitnější jednotce impéria, jíž jsou Deathwatch Space Marines. Jen ti nejlepší z vesmírných mariňáků dostanou šanci sloužit u této jednotky. Své bojovníky můžete vybírat z kapitol Ultramarines, Space Wolves, Blood Angels, Dark Angels, Imperial Fists a Black Templars.

Na své cestě vesmírem projte válkou zpustošená města a dostanete se i do útrob tak trochu živých lodí Tyranoidů. Během 20 hodinové single player kampaně, vytvořené pomocí Unreal Engine 4, bude vaším úkolem ochránit sektor Astolatu před nájezdy vojk Tyranidů.

Laurent Maguire z Rodeo Games v tiskové zprávě uvedl: “Deathwatch přináší do rukou fanoušků novou část Warhammer 40,000 vesmíru. Během následujících let chceme na této franšíze dále stavět.”

Hráči si už nyní mohou Warhammer 40,000: Deathwatch - Enhanced Edition stáhnout na Steamu. Hra bude během týdne v rámci jejího vydání o 10% zlevněna. Standardní cena pak bude 22,99 €.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na dveře ťuká Warhammer 40 000: Deathwatch – Enhanced Edition

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.