Ubisoft nečekaně oznamuje plošinovku Grow Home

Ubisoft nečekaně oznámil novou plošinovku, která vyjde exkluzivně na počítač, již za několik dní. Jedná se malý experiment studia, které stálo například za závodní hrou. Driver: San Francisco, takže jsme hodně zvědaví, jak se s novým žánrem poperou.

Grow Home

Grow Home FOTO: Ubisoft Entertainment

V Grow Home budeme hrát za robota jménem BUD, jehož jedinou úlohou je najít speciální rostliny, které pomůžou okysličit jeho domovskou planetu.

Jak se můžeme dozvědět v tiskové zprávě, celá hra začala jako malý experiment skupinky vývojářů, časem v ní ale začali vidět potenciál a osobitost i šéfové z Ubisoftu, takže se vývojáře rozhodli podpořit, aby mohli celou hru vydat. Přitom se můžeme těšit na svět inspirovaný Stopařovým průvodcem po Galaxii nebo animovaným filmem Wall-E.

Ve hře se budeme starat o velkou, stále rostoucí rostlinu, která se bude měnit podle toho, jak bude hráč postupovat. Ve hře by měly být i různorodé světy.

 

Hra vychází již čtvrtého února, a to exkluzivně na PC.

Témata: Grow Home | Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft nečekaně oznamuje plošinovku Grow Home

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.