Hraný trailer z Fallout 4 vás naladí na správnou atmosféru

Nebyla by to velká hra, kdyby její vydání neprovázel nějaký ten trailer, který ze hry neukazuje zhola nic, ale dobře se na něj kouká. Svou troškou do mlýna dnes přispěla Bethesda s, netradičně hraným, filmečkem k Falloutu 4.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Reprofoto YouTube

Pokud patříte mezi četné hráče, kteří vyhlížejí Fallout 4 jako nového spasitele, můžete si čekání o celou minutu ukrátit díky novému hranému traileru.

Ten začíná ještě před dopadem bomb, ale rychle se přenese do tak povědomého poskapolyptického prostředí. Samozřejmě nechybí Dogmeat, ve vedlejších rolích se objevují třeba supermutanti nebo Mr. Handy a během natáčení přišel k úhoně minimálně jeden radroach. Všechno za doprovodu písně The Wanderer, kterou nazpíval v roce 1961 člen Rock & rollové síně slávy, Dion.

CGI na úrovni Ultramarines vem čert, stačí jeden stylový song a hned je z toho nejlepší trailer, který nám Bethesda zatím naservírovala. I když zlí jazykové by mohli říct, že je to proto, že neukazuje nic z gameplaye.

Fallout 4 tedy vychází 10. listopadu pro PC, Xbox One a PS4. Ale to vy stejně už dobře víte.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hraný trailer z Fallout 4 vás naladí na správnou atmosféru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.