Assassin's Creed Syndicate se chlubí historickými postavami

Assassin's Creed je série chlubící se tím, že zaznamenává skutečné historické události. V Anglii 19. století tedy nemohou chybět různé historické postavy, které se prezentovaly v novém traileru.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Těch se v traileru prezentovalo celkem 6: vynálezce Alexandr Graham Bell, psycholog Karl Marx, přírodovědec Charles Darwin, spisovatel Charles Dickens, ošetřovatelka Florence Nightingalová a královna Viktorie. My ale víme, že se ukáží i jiné postavy, jako například Jack Rozparovač, který bude součástí seasson passu.

Hezké je, že jednotlivé postavy se více či méně začlení do děje hry a možná se zapojí i do boje mezi assassíny a templáři. Do jaké míry si dokáže nový Assassin's Creed udržet historické skutečnosti těžko odhadovat, ale již nyní víme, že byly nalezeny některé nesrovnalosti, jako například existence firmy British Railways, která ale vznikla až v polovině 20. století, přičemž hra se odehrává v roce 1868.

Zda kombinace děje a historických událostí bude zábavná a v případě Assassin's Creed Syndicate se dočkáme zdařilého titulu ale zjistíme až 23. října, kdy vyjde na Xboxu One a PS4, 19. listopadu na PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Syndicate se chlubí historickými postavami

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.