Tera a její zbrusu nový kožich

Změna startovní lokace, nové příležitosti, to je to, co nejčerstvější rozšíření přinese této hře, která je unikátní svým zaměřovacím systémem. Co vše můžeme čekat, čeho se obávat?

Tera

Tera FOTO: Bluehole Studio

En Masse Entertainment do světa vypustil 13. října update s názvem The Lost Isle, který poskytne mnohé příležitosti všem, kdo si odteď vytvoří novou postavu.

Dosud neprožitá dobrodružství, zrychlené dosažení jedenáctého levelu, období, kdy podnikáte vaši první cestu do hlavního města Veliky – to je to, co je přislíbeno spolu se záměnou místa začátku hry. Stepstone Isle převezme onu pomyslnou šerpu od předchozího nositele, Island of Dawn a odteď váš nový charakter bude uvítán právě na tomto ostrově.

Samotné vytváření nových přírůstků do populace Tery zažívá změny. Možnost zkoušet kombinace ras a povolání v jedné společné fázi, ne ve dvou sekvencích jako to bylo doposud, má zajistit snadnější nalezení fúze ideální přímo pro vás.

PvP hráči ani zdaleka nepřijdou zkrátka a můžou jásat, protože toto rozšíření přináší i další bitevní pole s názvem Gridiron Academy. To je míněné pro hráče v levelové škále již od 40 do 64. Jedná se o nižším levelům přístupnou obdobu Gridiron PvP battleground, které je pro hráče dostupné po dosažení 65. levelu. Samozřejmě ani v Academy nesmí chybět Vanguard questování a odměny ve formě reputace.

Návrat veteránů vítán

Ti z vás, kteří v minulosti vytáhli charakter na level 58 až 65, ale pak hru dali na chvíli k ledu, nemusíte mít obavy ze všech změn proběhlých za vaší nepřítomnosti. Ať už se chcete do hry vrátit nebo pouze obhlédnout novou scénu, máte šanci využít malé pomůcky s názvem “Returning Hero”. Díky tomuto systému budete informováni o změnách, které nastaly, zatímco jste byly mimo Arun.

Za zmínku stojí také návrat “Kyra’s Pop-Up Potion Shack”, který započne tímto čtvrtkem (15. září) jako součást každoročních Halloween oslav v Teře.

Detailnější informace o nejnovějším updateu jsou samozřejmě k dostání na oficiálních webovkách.

Pokud jste zvědaví, jak toto rozšíření konkrétně bude vypadat v praxi, neváhejte a instalujte, reinstalujte, pusťte hře žilou všechny updatey nebo jen jednoduše zmáčkněte tlačítko „Play“.

Témata: Tera
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tera a její zbrusu nový kožich

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.