Do Galactic Civilizations 3 přichází vesmírné bitvy

Legendární série Galactic Civilizations z dílny Stardock netrpělivě čeká na svůj třetí díl, který si mohou fanoušci už několik měsíců zakoupit v beta verzi. Ve hře ale stále chybí některé podstatné prvky, z nichž jeden přišel se včerejším patchem - vesmírné bitvy.

Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III FOTO: Stardock

Třetí díl Galactic Civilizations je ve vývoji už od roku 2013 a první testovací alfa byla vypuštěna v březnu minulého roku. Během té doby na hře odvedl Stardock kus práce, v srpnu uvolnil betu včetně Early Access přístupu na Steamu a o dva měsíce později do hry přidal dlouho očekávané možnosti diplomacie.

Původní plán na zakomponování vesmírných bitev v prosinci vývojářům nevyšel a ti, kteří mají hru zakoupenou, se ho dočkali až nyní. Patch s sebou přinesl mnoho změn ve vyváženosti jednotlivých ras, nový systém ideologie, gigantické mapy, spoustu nepříjemných bugů, a zejména combat viewer, na který se řada hráčů dlouho těšila.

img-responsive

Galactic Civilizations III | foto: Stardock

Zklamáni budou hráči, kteří do poslední chvíle doufali, že Stardock do hry zakomponuje taktické bitvy. Vývojáři již několikrát oznámili, že více než o bitvách je Galactic Civilizations o diplomacii a kolonizaci, a soubojový systém se tak nese v duchu předchozích dvou dílů. Celou bitvu sledujete na přehledném combat vieweru za doprovodu podrobného popisu v logu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Galactic Civilizations 3 přichází vesmírné bitvy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.