Do Galactic Civilizations 3 přichází vesmírné bitvy

Legendární série Galactic Civilizations z dílny Stardock netrpělivě čeká na svůj třetí díl, který si mohou fanoušci už několik měsíců zakoupit v beta verzi. Ve hře ale stále chybí některé podstatné prvky, z nichž jeden přišel se včerejším patchem - vesmírné bitvy.

Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III FOTO: Stardock

Třetí díl Galactic Civilizations je ve vývoji už od roku 2013 a první testovací alfa byla vypuštěna v březnu minulého roku. Během té doby na hře odvedl Stardock kus práce, v srpnu uvolnil betu včetně Early Access přístupu na Steamu a o dva měsíce později do hry přidal dlouho očekávané možnosti diplomacie.

Původní plán na zakomponování vesmírných bitev v prosinci vývojářům nevyšel a ti, kteří mají hru zakoupenou, se ho dočkali až nyní. Patch s sebou přinesl mnoho změn ve vyváženosti jednotlivých ras, nový systém ideologie, gigantické mapy, spoustu nepříjemných bugů, a zejména combat viewer, na který se řada hráčů dlouho těšila.

img-responsive

Galactic Civilizations III | foto: Stardock

Zklamáni budou hráči, kteří do poslední chvíle doufali, že Stardock do hry zakomponuje taktické bitvy. Vývojáři již několikrát oznámili, že více než o bitvách je Galactic Civilizations o diplomacii a kolonizaci, a soubojový systém se tak nese v duchu předchozích dvou dílů. Celou bitvu sledujete na přehledném combat vieweru za doprovodu podrobného popisu v logu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Galactic Civilizations 3 přichází vesmírné bitvy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.