Videa

2K a Hangar 13 dnes odznámili, že datum vydání Mafie III bude 7. října a to pro všechny platformy. (2 minuty) | video: YoutTube

Dlouho očekávaný trailer na hru Mafia III představen společně s datem vydání!

19.04.2016 000 15:09 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

2K a Hangar 13 dnes odznámili, že datum vydání Mafie III bude 7. října a to pro všechny platformy.

Tento díl je zasazen do světa v roce 1968 a odehrává se v New Bordeaux. Samozřejmě nebude chybět dobová hudba, móda a automobily. Po roce bojů ve Vietnamu, Linconl Clay pozná pravdu. Rodina nejsou ti, kterým jsi se narodil ale ti, pro které jsi odhodlán zemřít.

Teď, zpět doma v New Bordeaux Lincoln utíká před svou minulostí zločince. Ale když jeho náhradní rodina , Black mob, je zrazena a vyhlazena italskou mafií, Lincoln postaví novou rodinu z popela a chce se pomstít. Intenzivní přestřelky, pěstní souboje, těžké volby a mnoho dalšího na vás čeká v ulicích New Bordeaux.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Dlouho očekávaný trailer na hru Mafia III představen společně s datem vydání!

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.