Battlefield Hardline je v rámci programu EA Access ke stažení zcela zdarma

Exkluzivní služba pro Xbox One, EA Access, přivítala nový titul. Tentokrát se jedná o policejní střílečku Battlefield Hardline, která je pro všechny členy EA Access stažitelná zcela zdarma.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline FOTO: Electronic Arts

Zajímavé je, že Battlefield Hardline se tohoto zařazení dočkal ani ne rok po svém vydání. Na Xbox Storu se dá přitom stále sehnat za celých 999 Kč, přičemž členství ve službě EA Access stojí pouhých 599 Kč na rok, případně 99 Kč na měsíc. Informovala o tom firma EA na svých oficiálních stránkách.

Mimo Battlefield Hardline umožňuje služba EA Access svým členům si zdarma stáhnout i jiné tituly jako je Dragon Age: Inquisition, Titanfall, Battlefield 4 či NHL 15. Mimo tituly zdarma nabízí i výhodné slevy a přednostní přístup ke hraní.

Hráči na Xboxu One musí jásat, zatímco vlastníci PS4 si trhají vlasy. Sony před časem EA Access odmítla a Microsoft tedy vlastní velmi raritní exkluzivní službu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield Hardline je v rámci programu EA Access ke stažení zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.