Více než devět milionů hráčů se zapojilo do bety Star Wars Battlefront

Star Wars je fenomén, který má v dnešní době nezanedbatelnou úlohu v popularizování vesmíru. Nezaostává ani v herním průmyslu, ve kterém je Star Wars Battlefront jednou z nejočekávanějších her. Jak jinak by se dalo vysvětlit, že otevřenou betu hrálo více než devět milionů hráčů.

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront FOTO: Electronic Arts

V průběhu uplynulých šesti měsíců byla otevřená beta nejdiskutovanějším tématem okolo Star Wars Battlefront. Není tedy divu, že s počtem více než devíti milionů hráčů, mluvíme o největším samostatném betatestu v historii EA. Informovala o tom firma EA ve své tiskové zprávě.

Betatest ukázal pouze malou ochutnávku z celé hry, přesto dle vývojářů přinesl to hlavní – informace o tom, co se hráčům líbí a v čem mají vývojáři ještě zabrat. Hráči si mohli vyzkoušet dva multiplayerové módy (Drop Zone a Walker Assault), nechybělo ani vyzkoušení kooperativního módu Survival Mission, ve kterém se člověk utkal v jednom až dvou hráčích proti hordě zabijáckých Stormtrooperů.

I když beta hlásí úspěch, tak o finální verzi hry to nic nevypovídá. Zda se hra povede ale zjistíme až 19. listopadu, kdy vyjde na PC, Xboxu One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Více než devět milionů hráčů se zapojilo do bety Star Wars Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.