Friday 13th: The Game bude asymetrická multiplayer řežba

U Crystal Lake to zřejmě stále žije. Jason Voorhees se vrací zpátky do akce - a tentokrát si za něj můžete i zahrát

Friday 13th: The Game

Friday 13th: The Game FOTO: Kickstarter

Tak to vypadá, že se fanouškům herních hororů blýská na dobré časy. Většina z nich se touhle dobou nejspíše prokousává ultimátní teenage-slasher koláží Until Dawn a teď se dočkali i ohlášení herní adaptace jedné z největších kultovek vůbec: Friday 13th.

Tvůrčí tým Gun Media si nejspíš ne-budete pamatovat jako ty, kteří loni oznámili svůj projekt Slasher vol.1: Summer Camp. Na něm také podle plánu pracovali, dokud je neoslovil sám Sean Cunningham, tvůrce série Pátků třináctých - a v tu chvíli, jak Gun Media píší na čerstvě vytvořené Kickstarterové stránce Friday 13th: The Game, "to začalo bejt hustý."

Za vzájemné spolupráce vývojářů a hned několika tvůrců původních filmů tak vzniká asymetrický kompetetivní multiplayer, ve kterém jeden hráč v roli notorického vraha nezodpovědných teenagerů, Jasona Voorheese, dostane za úkol ulovit sedm hráčů ovládajících skupinku mladistvých, kteří si užívají líbezné okolí filmového Crystal Lake.

Konkrétní detaily zatím známé nejsou. Můžeme se pouze domnívat, jaké další mechaniky vývojáři do hry implementují. Budou hráči táborníků při běhu neustále zakopávat, jak jim zákon všech slasherů káže? Bude Jason dostávat bonusové body za odkrouhnutí černošské postavy jako první? A budou teenageři plnit mise typu "Dej si deset panáků, chovej se jako pako a sveď hlavní bloncku ve vířivce"? Jen čas ukáže, nakolik autoři přijmou náležitosti předlohy.

 Friday 13th: The Game si na Kickstarteru říká o 700.000$ do jednoho měsíce a během jediného dne vybrali přes 250.000$. Pokud autorům jejich záměry vyjdou, měli bychom se jej dočkat během roku 2016.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Friday 13th: The Game bude asymetrická multiplayer řežba

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.