Mordheim: City of the Damned se odhaluje v plné kráse

Datum oficiálního vydání v prvních listopadových týdnech se blíží a Nový Mordheim se připomíná Overwier trailerem.

Mordheim: City of the Damned

Mordheim: City of the Damned FOTO: Focus Home Interactive

Mordheim: City of the Damned je taktické RPG od vývojářů z Rogue Factor, které čerpá inspiraci ve světě Warhammeru. V traileru máte možnost se podívat na hned několik ukázek gameplaye, jako příběh propletený s kampaní pro každý ze čtyř Warbandů, nebo  oblíbené skrimishe a to jak v offline tak v online podobě.

Žádná Mordheim hra by nebyla kompletní bez komžnosti kustomizace válečníků Warbandu. Najměte, vylevlujte a upravte si válečníky dle vlastních preferencí a libostí pomocí palety skillů, armoru a skupinového nastavení boje. Přemožte nepřátele pomocí tlupy po zuby ozbrojených válečníků, obelstěte je se skupinou assassinů, nebo je smeťte z povrchu zemského vlnou magie - výběr je jen na vás. 

Pokud vás nový Mordheim zaujal, více informací najdete na jeho oficiálních stránkách. Na Steamu si hru ještě před listopadovým vydáním můžete zahrát v Early Accessu. Cena je 31,99 €.a podle 80% uživatelů, kteří ji hodnotili kladně, lze soudit, že za tuto částku dostanete naoplátku velice příjemný herní obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mordheim: City of the Damned se odhaluje v plné kráse

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  2. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.