Mordheim: City of the Damned se odhaluje v plné kráse

Datum oficiálního vydání v prvních listopadových týdnech se blíží a Nový Mordheim se připomíná Overwier trailerem.

Mordheim: City of the Damned

Mordheim: City of the Damned FOTO: Focus Home Interactive

Mordheim: City of the Damned je taktické RPG od vývojářů z Rogue Factor, které čerpá inspiraci ve světě Warhammeru. V traileru máte možnost se podívat na hned několik ukázek gameplaye, jako příběh propletený s kampaní pro každý ze čtyř Warbandů, nebo  oblíbené skrimishe a to jak v offline tak v online podobě.

Žádná Mordheim hra by nebyla kompletní bez komžnosti kustomizace válečníků Warbandu. Najměte, vylevlujte a upravte si válečníky dle vlastních preferencí a libostí pomocí palety skillů, armoru a skupinového nastavení boje. Přemožte nepřátele pomocí tlupy po zuby ozbrojených válečníků, obelstěte je se skupinou assassinů, nebo je smeťte z povrchu zemského vlnou magie - výběr je jen na vás. 

Pokud vás nový Mordheim zaujal, více informací najdete na jeho oficiálních stránkách. Na Steamu si hru ještě před listopadovým vydáním můžete zahrát v Early Accessu. Cena je 31,99 €.a podle 80% uživatelů, kteří ji hodnotili kladně, lze soudit, že za tuto částku dostanete naoplátku velice příjemný herní obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mordheim: City of the Damned se odhaluje v plné kráse

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.