Launch trailer na Halo 5 vám vyrazí dech

Ať nyní děláte cokoliv, okamžitě toho zanechte. Horečně očekávaná hra Halo 5: Guardians odhalila svůj launch trailer, který vám vyrazí dech.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Jsou to více než 2 roky, co svým teaser trailerem přinutilo Halo 5 davy lidí těšit se, kdy se konečně podívá do našich domácností. Nyní, když se konečně blíží svému vydání, byl odhalen launch trailer, po kterém nedočkavým fanouškům cvakají zuby.

Co se sakra děje? Jak to celé dopadne? Otázky, které se každému fanouškovi v hlavě ženou již celé měsíce, jsou trailerem masivně posilněny. V Halo 5 budete součástí něčeho velkého, většího, než kdy dříve. Je Master Chief opravdu zrádce nebo jedná v rámci většího dobra?

Halo 5 má být to největší Halo v historii. Vývojáři z 343 Industries mu vytvořili tajuplný příběh, v rámci kterého se točí většina reklamní kampaně. Odhalovali hromady informací, nikdy ale nedošli do stádia, aby mohl byť na moment jakýkoli fanoušek vychladnout.

Finálně jsme nyní v situaci, kdy hráči chtějí znát pravdu. Dozvíme se ji ale až 27. října, kdy Halo 5: Guardians vyjde exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Halo 5 vám vyrazí dech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.