Halo 5 zabere více než 60GB místa

Přes horu kladných informací musí občas vývojáři kápnout božskou a odhalit nějakou tu nepříjemnou pravdu. V případě Halo 5 to již dříve bylo například vynechání split-screenového multiplayeru, tentokrát je to nutnost více než 60GB místa. Odhalila to zadní strana krabičky se hrou.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Halo 5: Guardians se chlubí mnoha inovacemi, ať máme na mysli nejdelší kampaň v historii série, nový multiplayerový mód Warzone či 8 hratelných postav v příběhu. Bohužel více herních možností znamená i nutnost více prostoru v paměti, který tentokrát dosahuje více než 60GB. Informoval o tom server ign.com.

Nutnost více místa v paměti se bohužel stává tradicí novým her. Z minulého roku to byl například Wolfenstein: The New Order (43GB), Assassin's Creed Unity (39GB), Dragon Age: Inquisition (45GB) či Call of Duty: Advanced Warfare (49GB) aj. Už hold zmizely ty časy, kdy se musel každý titul bezpodmínečně vejít na kompaktní disk Xboxu 360.

Veliký prostor na disku Halo 5 jistě promineme, pokud se bude jednat o dobrou hru. Zda se tak ale opravdu stane zjistíme až 27. října, kdy vyjde exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5 zabere více než 60GB místa

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.