Psychologický horor The Park se připomíná v novém traileru

Tvůrci Secret World nás lákají na jejich nový, tentokrát ryze singleplayerový počin

The Park

The Park FOTO: Funcom

Pamatujete na Secret World? MMORPG odehrávající se ve světě, který byl takřka stejný, jako ten náš - jen byl prolezlý všemi druhy potvor z vašich nejhorších nočích můr. Šlo o přinejmenším slušné MMÓčko, ale jeho svět si vyloženě říkal o pořádný příběhový single-player, kde bychom si mohli jeho kvality dosyta vychutnat.

Naštěstí pro nás, přesně to teď Funcom kutí: psychologický horor The Park, ve kterém budete v roli matky Lorraine hledat svého ztraceného syna Calluma v opuštěném lunaparku.

V níže přiloženém traileru vývojáři vysvětlují, čím jejich nová hra (která na Secret World přímo nenavazuje, ale odehrává se v jeho universu) vlastně bude. Netají se přitom svou inspirací a hojně skloňují jména jako "Gone Home", "Vanishing of Ethan Carter" nebo dokonce "Stephen King".

 

The Park nebude dlouhou hrou: dle slov vývojářů jej projdete za nějaké dvě hodiny. Dušují se ale, že ty dvě hodiny budou stát za to. Gameplay bude složen především z prozkoumávání zábavního parku, odhalování jeho tajemné minulosti a... inu... strachování se. Zajímavě zní kupříkladu mechanika, kdy pomocí pravého myšítka svého syna voláte - a jak postupujete hrou, hlas hlavní hrdinky je čím dál tím nervóznější a zoufalejší.

 V The Park nás tedy autoři pravděpodobně nebudou děsit lacinými lekačkami (doufejme), ale spíše se v nás pokusí vyvolat zvolna narůstající pocit napětí, frustrace a děsu. Jak se to nakonec povede se uvidí už koncem října, kdy by The Park měla vyjít na PC.

Témata: The Park
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Psychologický horor The Park se připomíná v novém traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.