DISKUZE K ČLÁNKU Orcs Must Die! Unchained představuje nového hrdinu

Developeři z Robot Entertainment v nejnovějšímu updatu beta verze Orcs Must Die vypustili do bitvy kouzelnickou novicku Zoey.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000080 (Hlasovalo 30 lidí) 12.10.2015 04:30
Hra je sice stále ještě v uzavřené betě, ale… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000080

  uzivatel000080

  XXX
  Hra je sice stále ještě v uzavřené betě, ale získat přístup není zase až tak složité ;)
  Příspěvek byl redakčně upraven.

  + 30 / − 9

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.