Orcs Must Die! Unchained představuje nového hrdinu

Developeři z Robot Entertainment v nejnovějšímu updatu beta verze Orcs Must Die vypustili do bitvy kouzelnickou novicku Zoey.

Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained FOTO: Gameforge

Zoey je ještě pořád magický zelenáč a tento fakt je krásně zpracován v náhodném střídání typu magické damage jejího základního útoku (fire, frost, arcane, lightning) na začátku každé bitvy a při použití Chaos Blastu (Q), kdy mage vystřelí kouzlo a poté mu Chaos Tome (LMB) náhodně vybere nový typ damage. S každou změnou typu Zoey získá buff, který dočasně zvýší její útok a dodatečný buff může získat i z Trial and Error (Shift), při kterém z knihy kouzel vytrhne stránku a vykouzlí náhodně zvolený buff či (při troše smůly) debuff.

Po boku má i pomocníka Feebee (passive), který čas od času zaútočí momentálně aktivním typem magie. Výhodou je, že Feebee nemůže být zraněn. Feebee's Wrath (E) je bezesporu nejlépe vypadající kouzlo, při kterém se Zoey schová do své knihy kouzel a Feebee v panice začně dávat aoe damage všem okolním nepřátelům ve stylu ohňostrojů na nový rok.

Pokud tedy vše správně načasujete a využijete bonusů, se Zoey můžete zásadně ovlivnit vývoj bitvy. A když se vám nebude dařit a všechny zmíněné postupy selžou, vždycky můžete použít Zoeinu knihu kouzel a za použití spellu s příznačným názvem Book Club (PMB) s ní mlátit nepřátele po hlavě .

Kromě nového hrdiny přináší update 2.5 například také zjednodušení komunikace mezi hráči a PvE hráčům umožnuje odolávat nekonečným vlnám na Cliffside Clash mapě. Úplný seznam změn v patchi najdete na zde

Témata: Orcs Must Die!
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Orcs Must Die! Unchained představuje nového hrdinu

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.